Słupki stalowe ogrodzeniowe

Słupki stalowe ogrodzeniowe niemalowane „surowe” nie posiadające żadnej formy zabezpieczenia antykorozyjnego należą do najczęściej stosowanych słupków jeżeli chodzi o tradycyjne rozwiązania w systemach ogrodzeniowych ze względu na swoją funkcjonalność. Do takich słupków ogrodzeniowych możemy zastosować każdą formę połączenia z innymi elementami ogrodzenia zarówno za pomocą spawania jak i rozwiązania na obejmach systemowych przykręcanych do słupków. Słupki stalowe surowe można poddać także każdej formie zabezpieczenia antykorozyjnego począwszy od zwykłego pomalowania farbą nawierzchniową poprzez ocynkowanie, a skończywszy na malowaniu proszkowym utwardzanym piecowo. Doskonale nadają się pod ogrodzenia z siatki, jak również pod ogrodzenie panelowe. Słupki stalowe niemalowane w naszej ofercie posiadają nasadkę (kapturek) wykonany z tworzywa mrozoodpornego oraz odpornego na działanie promieniowania UV, zabezpieczający przez dostaniem się wody czy innych substancji do wnętrza słupka dzięki doskonale dopasowanemu rozmiarowi.

Słupki stalowe ogrodzeniowe Bochnia

Dostępne wysokości w standardzie(wysokość w cm): 150, 200, 220 – 230, 300. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania słupków o wysokości: 400, 500, 600 oraz 700 cm.

Dostępne rozmiary słupków stalowych niemalowanych w standardzie( średnica w mm): 32, 38, 40, 42, 48. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania słupków z rur o średnicy: 60 i 76 mm.

 Słupki stalowe